יום שישי, 20 בדצמבר 2013

לא אקטואלי - 20.12.13


תה ערבי
כמה טיבי את רוצה בתה שלך?

כלכלת שלג
בטח שמתם לב שבזכות העובדה שהשלג ביקר במחוזתינו למשך יותר זמן ובכמות יותר גדולה מהרגיל, זכינו לראות פרץ יצירתיות שלא הכרנו בעבר: מבובות שלג של כלבים, דרך איגלואים ועד לפרוטרטים מושלגים של מרן. לעומת זאת, עדיין ניתן היה לחזות בבובות שלג רגילות (שקצת נראו עלובות לצד הסטנדרטים החדשים אליהם נחשפנו). למעשה, גם כלכלת שוק עובדת באופן דומה: כשיש יותר כסף, יש הזדמנויות רבות יותר ליזמים להביא לידי ביטוי את כישרונם (כן, גם אם הם חרדים, כפי שממחישות חלק מהתמונות). נכון, מציאות זו מגדילה את הפערים בחברה, אבל זה בסדר גמור. לא כולם צריכים שתהיה להם בובת השלג הטובה ביותר.פתיתי שלג
נו, עולם, איך זה היה להיות במצור במשך ארבעה ימים ולא להצליח להגיע לירושלים? נספר לכם כי בתוך שבוע שבועיים יתברר כי השם הנפוץ בישראל לתינוקות בחורף זה: שלג. סקופ נוסף: המוני דתיים לא סימסו השבת בשל הפסקות חשמל. בינתיים קבלו אתגר משמעותי: נראה אתכם עכשיו מוכרים קרח לירושלמים!

תה קר
קר. מרתיח מים. שותה תה. שותה עוד כוס. מתחיל להיות נעים. כוס שלישית. חמים למדי. שוב קר. מרתיח מים. כוס תה. ועוד אחת. הולך לישון. מתכסה בארבע שמיכות. צריך פיפי. קור כלבים. סססאמק. פעם הבאה רק שוקו.

תמונת מחזור
מה הסיפור של כולם עם תמונות שקיעה?! הם יודעים שהשמש חוזרת מחר?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה