יום שישי, 31 בינואר 2014

לא אקטואלי - 31.1.14

שיעור באזרחות
עונשו של אדם ורטה: לא יפוטר מתפקידו כמורה. לאזרחות.

מבצע יונתן
כולם מדברים על קרי, אף אחד לא מדבר על פולארד.

פעולת מנע
שמעתי שממשלת ישראל מחפשת דרכים יצירתיות להתמודד עם חרמות כלכליים בשל מדיניותה. אז הנה דרך יצירתית ופשוטה: להתעלם. כל דבר אחר שהממשלה תעשה, רק יזמין חרמות נוספים.

חפיף
המונח זיכרון לטווח קצר בא להגדיר את הזמן שעובר מהרגע שנכנסת למקלחת וגילית שנגמר הסבון עד לשלב שיצאת ממנה, ושכחת לרשום שצריך לקנות עוד סבון.

הפסקת פרסומות
מבקש מפייסבוק להפסיק להציג לי פרסומות על הכרויות עם רוסיות. מקבל פרסומת על כנס פונדקאות בינלאומי. דופק את הראש בקיר. מחליט לגלות לפייסבוק מה באמת מעניין אותי: אוכל, שינה וכדורגל. אודה לפרסומות בהתאם.

חזרנו
לכל ח"כ יש שם.

חוש ביקורת
כולם מדברים (ובצדק!) על הטיפשות של 60 חברי כנסת ושרים שנסעו כולם יחד במשלחת הישראלית לפולין, ואני רוצה לדבר על החוכמה שלהם לקחת איתם את מבקר המדינה. (ובמילים אחרות: מה הוא עושה שם? כיצד הוא יכול לבקר את פעילות הממשלה והכנסת אם הוא מצטרף אליהן? בטוח שזה כזה רעיון טוב שהוא יהיה חלק מהמילייה החברתי של שרים?)

החשת שואה
אז הרבה חברי כנסת נסעו לאושוויץ רק כדי לדעת מה יקרה למתנחלים שיישארו תחת ריבונות פלסטינית? כמו גבולות אושוויץ, רק מהצד שני של הגדר.

שב"כ חיים
הארץ עכשיו מתפלאים על ריבוי הכיפות בשב"כ. הם לא יודעים שיש חלוקת עבודה, לפיה הדתיים ובעלי המשפחות הולכים לשב"כ והחילונים והרווקים למוסד?

אי שקט
השאלה "מהו הדבר שתיקח איתך לאי בודד?" הפכה למיותרת מאז הומצאו המגבונים הלחים. מצד שני, גם אי בודד מפסיק להיות בודד מהרגע שמישהו מגיע אליו. עם או בלי מגבונים לחים.

חיל מודיעין
לי זה דווקא נראה מאד הגיוני שהמדינה תבנה אתר הלנה לכל מחפשי העבודה שאנחנו לא רוצים שיגורו בתל אביב ויפגעו בצביון המיוחד שלה. בשם תושבי תל אביב, אני פונה אליכם בקריאה נרגשת: אתם יודעים מי אתם. לכו לגור במקום אותו הקימה המדינה במיוחד עבורכם. מודיעין.

מהרסייך ומחרימייך
תנועת ה-BDS החליטה לשנות טקטיקה ובמקום להחרים את ישראל, היא עברה לשיטה חדשה - DBS: Dating Bibi's Son.

כבוד המתה
מוזר שהיא לא ביקשה להיקבר בשבת.

כבוד צרפתי
עולם הפוך: מילא שהזבל בגד בך, אבל לתת לו את הכבוד לזרוק אותך?

דרך המלך
אז הנה הדרך בה צריך לבחור נשיא: כל מי שאוסף 50,000 חתימות רשאי להגיש מועמדות. בין כל המועמדים תיערך הגרלה. נשיא נולד, גרסת האקס פקטור.

"שוב את???"

(כשעובדיה פגש את שולה).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה