יום שישי, 14 במרץ 2014

לא אקטואלי - 14.3.14

עיתונות אמיצה
צריך להציל את מקור ראשון, אבל לא בגלל הציונות הדתית. המגזר לא צריך את מקור ראשון. החברה הישראלית צריכה אותו. מקווה שהדברים יישמעו על אוזן קשובה של משקיע עם שאר רוח. מוזמנים להצטרף למאמץ פה.

אני רק שאלה
מתי הבחירות החוזרות לבית המשפט העליון?

אני רק השאלה
בקצב הזה של החורף, אני מתחפש לאסקימוסי. בלי קשר, למישהו יש להשאיל חרמונית לבנה?

חורף ב'
זו אשמת מי שגילה לגשם שאדר השנה הוא מעובר.

זמן הימין
ימנים יקרים, באמת לא צריך להתרגש מהסרטון של שלום עכשיו. אפילו לא צריך להכין סרטון תגובה. למעשה, סרטון התגובה הטוב ביותר הוא הקליפ של ג'ורג' האריסון (שגם הוא קאבר בפני עצמו), עליו מתבסס הקאבר. 


רק לקרוא את המילים, ולהמשיך בדרך אל ניצחון הימין:
Its gonna take time
A whole lot of precious time
Its gonna take patience and time, ummm
To do it, to do it, to do it, to do it, to do it
To do it *right* child
ובדיוק מזה הם מפחדים. שמח שהם בחרו להשתמש בהומור במקום בהתבכיינות הרגילה. לא מתאים להם, אבל החרמת הכנסת כנראה עושה להם משהו טוב.

ליתר ביטחון
שיזכיר לי איתן כבל למה נבנתה גדר הביטחון ומי אלה שקוראים לה גדר ההפרדה?


מפלגה אבודה
לי זה דווקא נשמע מאד הגיוני שבוז'י שפעם תמך בהעלאת אחוז החסימה היום מתנגד. אז הוא לא עמד בראשות מפלגת העבודה.

אופוזיציה דורסנית
אני מתנגד ללפחות שניים משלושת החוקים שהקואליציה מבקשת להעביר יחדיו. ועדיין, ההתנגדות של האופוזיציה היא לא יותר מאשר צביעות. ביום שהאופוזיציה לא תתנגד באופן אוטומטי כמקשה אחת לכל הצעה שמגיעה מהקואליציה, תוכל הקואליציה לפעול באופן קצת פחות גורף. אחרת, אי אפשר יהיה להעביר שום חקיקה משמעותית.

עד חצי המליאה
האופוזיציה הכריזה על החרמתה את ההצבעות בכנסת. שזה בערך כמו שישראל תחרים את המונדיאל.

תמונת על
זה מה שקורה כשאלוהים מנסה לצלם סלפי בסמרטפון הראשון שלו, אבל לא נעים לו לשאול את הילדים איך משתמשים במכשיר (הוכן במסגרת פרויקט יצירותשיכלולהיותפרסומתלמשהו).


ביטול דוחות
אמרתי לקבור את *דוח* אדמונד לוי. (נתניהו נוזף בלשכתו)

אמלחרדי
מקורותיי חושפים כי היעד האמיתי של אוניית הנשק מאיראן היה בית שמש. במקרה כזה היה יכול להיות הרבה יותר פשוט להשתלט עליה במעלה נחל שורק.

דשנים ורעננים
יש הרבה דברים מעניינים בהתנהלותו של יוני שטבון, חבר כנסת אלמוני ורעב לכותרות מטעם הבית היהודי . אבל מה שהכי מעניין הוא הדרך בה הוא הגיע לכנסת. יוני שטבון הקים את תנועת רעננים, שכל מטרתה הייתה להכניס את יוני שטבון לכנסת. מאז הבחירות, התנועה אינה פעילה (לא שלפני היא עשתה יותר מדי), אתר האינטרנט שלה נסגר ועקבותיה ברשת הולכים ונעלמים. ומה הכי מצחיק? שהטיקט של התנועה היה לאחד את כל זרמי הציונות הדתית. "מאוחדים בעשייה". כך הוא קרא לזה. מה שלא הפריע לו ליזום קמפיין נגד פעילותה של נאמני תורה ועבודה, תנועה ציונית דתית אחרת, עם מסורת ארוכה פי 30. ועכשיו, הוא האיש שמקדם את הפיצול הבא של הציונות הדתית. מאוחדים בעשיה עאלק. בינתיים, יוני שטבון הולך והופך להיות הדני דנון של הבית היהודי. שניהם מוזמנים להעלב מההשוואה.


על העיוורון
מנהג הבליינדייט נוהג רק אצל היוצאים ידי חובה.

תורת היחסות
נמצא אלגוריתם למציאת גיל של משתמשי פייסבוק שלא חושפים את שנת לידתם: ממוצע הגילאים של החברים המשותפים. לשימושכם החופשי.

יום הולדת הפוך
בסוף השבוע שעבר חגגתי את יום ההולדת האמריקאי שלי (הידעתם? רק 40 אחוז מהאוכלוסיה יכולים לחגוג יומולדת אמריקאי). ניתן לשלוח מתנות לכתובת שלי בארצות הברית.

שלוש כוכבות
לכל יום האישה יש מוצאי יום האישה.

תרתי משמע

לום ז"ל (4,2,4)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה