יום שישי, 7 במרץ 2014

לא אקטואלי - 7.3.14

למעוניינים, אפתח את הפוסט בקישור למאמר שלי שהתפרסם במוסף היומן של מקור ראשון בשבת שעברה, עם מה שאני חשבתי שצריכה להיות התשובה הישראלית לג'ון קרי. כן וארבעה "אבל"ים. קריאה מהנה!
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-90664-00.html 

אם תרזו תנועה פאשיסטית
אלה רצים, ואלה רצים. אלה רצים שלא על מנת לקבל שכר, ואלה רצים שלא על מנת לקבל פרס. אלה לובשים אותו הצבע, ואלה לובשים שחור. אלה מקיפים את פארק הירקון, ואלה מקיפים את בית המשפט העליון. אלה תוקעים את תל אביב, ואלה את ירושלים. ואין חלקי לא עם אלה, ולא עם אלה.

פקחים פיקחים
זכותם המלאה של החרדים להפגין מחר. זכותם המלאה של פקחי המדינה לבדוק באותן שעות בדיוק את נוכחות הלומדים בישיבות.

חרדי חרדים
שלוש תהיות על הפגנת החרדים: אם אתם כבר מתכנסים בהמוניכם, אז כדי שלא יהיה ביטול תורה, אכפת לכם להתפלל על הגשם על הדרך (לירושלים)? וגם, האם הפגנה של מאות אלפי חרדים נגד גזירות השמד בניסיון להעביר מסר שיש סכנה לעולם התורה, זה לא קצת, איך נאמר, מוכיח בדיוק את ההפך? ואחרון חביב, יש לי תחושה שמה שההפגנה שלכם תעשה לדעת הקהל הישראלית יהיה מאד דומה למה שקרה לדעת הקהל של התל אביבים על המסתננים מאפריקה אחרי ההפגנה שלהם.

וד"ל
כל מי שנהנים מלצחוק על החרדים בשעתם הקשה, תזכרו את זה בשנת השמיטה הבאה, כשהם לא יסכימו לצרוך תוצרת של חקלאים יהודים. בעצם...

דוז פואה
לאירופה אין ממה להילחץ. אם פוטין ישלוט באוקראינה, יהיה לרוסיה גבול עם 5 מדינות נוספות בסך הכל: פולין, סלובקיה, הונגריה, מולדובה ורומניה. מה שיקדם את המטרה האמיתית של פוטין: להביא לניצחון של רוסיה באירוויזיון הבא.

ברית הארצות
ההתנהלות של ממשל אובמה היא סופר רציונלית. רק שיש בעיה אחת: כשאתה מתעסק עם רוסיה, איראן, האחים המוסלמים, תורכיה, צפון קוריאה, הפלסטינים ושאר כוחות אנטי דמוקרטיים, זו ההתנהגות הכי לא רציונלית שיש. במחשבה שניה, לא בטוח כמה זה חכם לבקר את מדיניות החוץ של אובמה. אין לו כזו. ובדיוק מהסיבה הזו לא תהיה מלחמת מעצמות, מכיוון שיש רק מעצמה אחת, ואין לה בית לבן. לזכותו של הנשיא אובמה יאמר כי הוא מצליח להפריך את המשפט "אין שכל אין דאגות" מכל כיוון אפשרי.

איום ונורא

שמישהו יגיד לעולם (ציפי לבני?) שלאיים על ישראל בחרם, זה כמו לאיים על יונה ביין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה