יום ראשון, 1 בפברואר 2015

לא אקטואלי - 1.2.15


עבודה בעיניים
לאחרונה הודיע עמוס ידלין על החלטתו לקפוץ לבריכה הפוליטית ולהיות המיועד של המחנה הציוני (שם סופי?) לתפקיד שר הביטחון. האמת? דמות ראויה. צחוק הגורל ונפלאות הטיימינג הביאו את ידלין להגג בלוח השנה של קולות לחודש ינואר 2015. על הפרק: מנהיגות. קטע. רק חבל שלא משנה מה תהיינה תוצאות הבחירות, ההוא שמבין במנהיגות ימצא את עצמו בחוץ ויגלה שהצמד ציפי-בוז'י עשה עליו סיבוב. המחנה הציני, פרק 28.בשורות רעות
מי שינצח בבחירות הקרובות יהיה מי שיהיה הכי פופוליסט.

בחירות אישיות
אל תתבלבלו. מערכת הבחירות הזו היא לא נישואים חד מיניים. לא משנה מי ירכיב את הממשלה הקרובה, נישואים חד מיניים לא יהיו חלק מקווי היסוד שלה או מההסכמים הקואליציוניים. תשאלו את יאיר לפיד או ציפי או בוז'י, שבחיים לא יתחייבו שלא ישבו בממשלה ללא קווי יסוד כאלה. על מה כן הבחירות האלו? על הרבה דברים. בין היתר, על הדרך בה תטפל ממשלת ישראל בסוגיית דרום תל אביב והמסתננים מאפריקה. ובנושאים הללו, אהיה מאד לא רגוע אם שרת הפנים תהיה סתיו שפיר או יעל גרמן.

נגילה הללויה
מסעדה צמחונית וסופר ידידותית לטבעונים נפתחה בעיר. דילמה, מצד אחד אנחנו פה בקטע של לפרגן למסעדות, ומצד שני... לא משנה. אז לקחתי את נעמה שיוביץ, צמחונית אוהבת אוכל (יש חיה כזו, ולא אוכלים אותה), כדי לבדוק איך החיים בלי בעלי חיים בצלחת. הנה המסקנות שלה על מסעדת נגילה.

250 אחוז שאני מצביע ביבי! או בנט. או כחלון...

עסקת רוט ברקו
ב"נ: שם?
ע': ד"ר ענת...
נ"ב: שוריינת!
(ולחשוב שבתנ"ך השם ענת היה בכלל של גבר)

פרקליטי השטן
99 אחוז מהשוטרים מוציאים שם טוב לעורכי הדין.

כוכביות
כל* הארץ** חזית*** אחת****.
* במובן הרחב של המילה.
 **להוציא את העיתון הנושא בטעות שם זה.
 ***כשאויבנו לא מבחינים בין לוחמים לאזרחים, אין הבדל בין חזית לעורף.
 ****לא בהכרח באותו זמן.

דברים שניתן למצוא בכל בית ירושלמי טיפוסי

חיל השיריון
כמה שניות של רצינות: עם כל הכבוד למי יהיה השיריון של איזו מפלגה (נכון שפתאום פריימריז נשמע הרבה יותר טוב?), הבעיה האמיתית של מדינת ישראל כרגע היא המצב הקטטוני המתקדם של המשטרה. נראה שאין מניעה אלא להביא מפכ"ל חיצוני שיעשה סדר ויחזיר את הביטחון לאזרח. זו צריכה להיות דמות כריזמטית, עם רקורד עשייה מוכח, ניסיון בינלאומי. ורצוי שיהיה גם מזרחי עם שיער יפה. רק מינוי של אלי אוחנה לתפקיד מפכ"ל המשטרה יביא שקט וביטחון לבית היהודי.

בסיעתא דשמיא
רגע אחרי סגירת רשימת המפלגות התמודדות לכנסת ה-20, החלטתי להכריז על הקמת סיעת 'די לסיסמאות!'אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה