יום שישי, 20 בפברואר 2015

לא אקטואלי - 20.2.15


מילה נגיפית
רוצים מילה עברית לסרטון ויראלי? הנה לכם: סרט תהודה.

יהי זכרם ערוך
מאורי עד אורי, לא היה כאורי. בתוך פחות משנה, הלכו לנו האיש מהעמוד הפותח וממציא המילה האחרונה. ועוד בשעת המילה האחרונה.


אם היום
לרגל ראש חודש אדר, התחפש יום האם ליום המשפחה. ידע הציבור וייזהר. מי שיטעה בזיהוי, יקבל את עונשו בו במקום וייאלץ לרצותו עד חודש אב. לפחות. תלוי במוצא של אתם יודעים מי.

לאיש מימין לעולם לא היה קורה מה שקרה לאיש משמאל. ‏מי שלא אוכל לא צוחק.
חתולי השמנת
שונא את זועבי, מתעב את מרזל, ובכל זאת: לא ראוי לפסול אף אחד מהתמודדות לכנסת, ובטח לא על ידי חברי כנסת שמפנים לעצמם קצת יותר מקום על מנת שיוכלו לשבת יותר בנוחות על כסאם אחרי הבחירות. מי שמתנגד לכך ששופטים יהיו מעורבים במינוי של שופטים אחרים (אני!) - חייב להתנגד למעורבות של ח"כים בפסילת מועמדים. נבחרי ציבור הם נבחרי ציבור. הציבור הוא היחיד שרשאי להחליט מי ייבחר ומי לא.

מפחיד לחשוב
הטענה בסרטון הליכוד כי השמאל יביא לישראל את דעאש לא הגיונית ואפילו הזויה. קצת מזכיר את הטיעונים של הימין ב-92 שהשמאל יביא את אש"ף וערפאת לישראל.


מצב האומה
אחרי ניתוח מעמיק של כל סקרי התקופה האחרונה, אני שמח לבשר שמצבו של השמאל הציוני מצוין. בניכוי הערבים והחרדים.

בסימן הומאז'
הרבה אנשים לא יודעים, אבל בוז'י וציפי סיכמו על רוטציה ביניהם כבר מזמן. קודם בוז'י כיהן כשר הרווחה בממשלת נתניהו השנייה, ואחר ציפי כיהנה כשרת המשפטים בממשלת נתניהו השלישית. מצורף סרטון אילוסטרציה שממחיש מה קורה כשמפלצת דו-ראשית מקבלת טלפון.

Dear human rights activists,
Before you deal with the so called "apartheid", which is actually the safest state for Arabs in the entire Middle East, I want to make sure you've heard about the latest news:
ISIS.
--
P.S.
Nice color you picked for your website.

הכתום החדעאש


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה