יום שישי, 24 באפריל 2015

לא אקטואלי - 24.4.15

אסור להאכיל את החיות
שיהיה ברור: מי שמאכיל את הטרולים מזיק לא פחות מהטרולים עצמם. לתשומת לב כל העיתונאים שמגלגלים את עיניהם לפתחי כל הווקסמנים, חצרונים וגופשטיינים.

מבקשי פניך 2
שמיטת גשמים
לאור דחיית הקיץ, פותח עצומה לדחות את החורף הבא לפחות עד ט"ו בשבט.

קורבן חגיגה
ביום העצמאות זו הייתה הפעם הרביעית בה השתתפתי בסדר יום העצמאות בביתו של הרב יואל בן-נון. את הסדר פותח הרב יואל בברכת שהחיינו חגיגית, אבל זה פשיטא, בעיקר למי שמכיר את הרב יואל. את ברכת 'המוציא', עושה הרב יואל על מצה ולחם יחדיו, סימן לתקופה בה אנו נמצאים, בין קורבן פסח (על טהרת המצה) וקורבן שבועות (קורבן לחם). אבל יש עוד סימן: הקורבן היחיד בתורה בו מעורבבים לחם ומצה יחדיו, הוא קורבן תודה. אין כמו יום העצמאות כדי להודות לבורא עולם על המתנה שקיבלנו ממנו לפני 67 שנים. ואין כמו יום הזיכרון כדי לזכור את הקורבן שהיינו צריכים לשלם על מנת לקבל אותה.

עבודת המידות
"כל אחד ואחד חייב לומר, בשבילי נברא העולם" (מסכת סנהדרין, פרק ד', משנה ה').
באמת? אז למה יצרת את מידות S ו-M???

הפסקת אוכל
כמה מעלות טובות למקום עלינו? שאלה מצוינת. לשם כך התאזרתי באפי וייס, חיה פוליטית חובבת בשר, על מנת לנתח איתו את תוצאות הבחירות על נתח סטייק. מוזמנים לקרוא את מה שלו היה לומר על המעלות הטובות של המקום.

יוצא לאור
עזבו אתכם כל מה שכתוב בכתבה הזו. סך הכל חיפשתי תירוץ לצאת עם החבר'ה למסעדה ירושלמית טובה פעם בחודש. לא מאמינים? תראו כמה אנשים נדרשו כדי להסתיר את הכרס המושקעת שלי!שי פירון
מוחכוורתשותסלולרי שלום, טרם אספתי מהמשרד את השי לפסח שקיבלתי מהמכון. לצאת עם שי לחג הביתה בערב יום השואה, נחשב מראית עין?

חוק ללא יסוד
לרגל יום העצמאות ה-66 של מדינת ישראל, הכריז נתניהו על כוונתו לקדם את חוק יסוד: ישראל מדינת הלאום של העם היהודי.
לרגל יום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל, הולך נתניהו לחתום על הסכם קואליציוני עם המפלגות החרדיות ולקבור את היוזמה שלו עצמו.
איזה מזל שיש לנו ליכוד חזק וגדול.                     


חודש הגאולה
בניסן נגאלו, ובניסן עתידים ל... בעצם לא משנה. חודש טוב!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה