יום שישי, 7 באוגוסט 2015

לא אקטואלי - 7.8.15


פסוקו של יום
המשכיל בעת ההיא סתמו כבר!

מוסד נשיא המדינה. מיותר מאז 1993.

עיתון לאנשים שוכבים
פעם סיפר לי איש חכם מאד, שאינטלקטואל אמיתי הוא מישהו שחושב שיש משהו יותר חשוב מסקס. לתשומת ליבם של הקמפיינרים של עיתון הארץ.

יש דין ויש דיין
כשדני דיין סיים את תפקידו כיו"ר מועצת יש"ע אי שם בינואר 2013 הרשיתי לעצמי להודיע לו מה הניחוש שלי לגבי תפקידו הבא: שגריר. בתגובה, הוא בחר לספר לי שכשהיו שואלים את הילדים בגן מה הם רוצים לעשות, אז בזמן שיתר הילדים היו אומרים כבאי, שוטר ומורה, דני אמר שגריר. לפעמים חלומות מתגשמים.

תיק תקשורת
בתוך יום שודר ראיון איתי בערוץ 10, התבקשתי לכתוב מאמר לוואלה, להתראיין ליתד נאמן ולהגיע לראיון ב-Voice of Israel. איזה כיף שכולם בחופש.

חוזר חלילה
הדוקר ההומופוב לבית שליסל הוא הומו. איך אני יודע? כי כנראה שבסיבוב הקודם שלו בכלא הוא קיבל מה שהוא לא קיבל בחוץ.

בואו נסכם: אין כזה דבר "מתה מפצעיה"
הפסקת אוכל
והפעם במאכלי י-ם, תמר רכניץ, מנהלת הזמנה לפיוט, הבלוג הירושלמי המגניב חמש יחידות, הרכזת החינוכית של תג מאיר, קרניבורית בהכחשה ומסתבר שגם צלמת מעולה (כל התמונות בפוסט – שלה!).

שלושת השבועות
ועוד שבוע.

החוש השישי
בעקבות החוברת שהוצאנו על תשעה באב, קיבלתי המון תגובות. אחת מהן היא ההמלצה לצפות בנאום של ד"ר דניאל גורדיס בכנס האחרון של ה-AJC. אחת ההרצאות הטובות ששמעתי לאחרונה. באמת. אמנם חצי שעה, אבל לאלה מכם שרוצים להבין את המשמעות של תשעה באב והזיכרון היהודי (ועל הדרך לשייף את האנגלית שלכם) צפו בהרצאה הזו שמסבירה כיצד הפך הזיכרון לחוש השישי של האדם היהודי, איך זה קשור לאופן בו ראוי לקיים את המאבק נגד האנטישמיות ואיך זה נוגע לכל אחד ואחת מכם, בלי קשר לעמדה פוליטית.

תג מאיר כהנא
ובאו נערי גבעות ועשו תג מחיר. חד גדיא, חד גדיא.
ובאו מתנחלים הומניסטים ועשו תג מאיר. חג גדיא, חד גדיא.
ובא מאיר אטינגר ושרף כנסיה. חד גדיא, חג גדיא.

כן אני עוד חי
פעמיים ח"י.

משתבח עם השנים
כשגם החבר'ה מהיין מחליטים לעבור לנדלן סימן שלא רק ששכר הדירה לא הולך לרדת, גם מחיר היין צפוי לעלות. ואז איפה נטביע את יגוננו?


יום שישי את יודעת
כשנכנסתי לדירה, עשיתי חנוכת דירה. כשאצא ממנה, מתי שזה לא יהיה, אעשה חנוכת דיר. הציבור מוזמן.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה