יום שבת, 19 בדצמבר 2015

לא אקטואלי - 19.12.15

יש עתיד
כן פיגועים לא שוברים שתיקה אם תרצו ואם לא, 850 צעירים יהודים מצרפת הגיעו לבקר השבוע בארץ במסגרת תכנית 'שמיניסטים בכחולבן' ועם האנרגיות שיש להם העתיד של מדינת היהודים נראה פשוט מצוין!


גול עצמי
חלק מהשמאל מתמוגג ממודעת תמיכה שפרסם האלוף (במיל.) עמירם לוין בשוברים שתיקה. חבל שהם בחרו להתעלם מההערה השולית אך המאד חשובה שמופיעה בסוגריים: "צה"ל חייב לעודד את שוברים שתיקה ושכמותם להשמיע קול ללא מורא בצה"ל ובחברה הישראלית (ורק בצה"ל ובחברה הישראלית)". אילו שוברים שתיקה היו פועלים בהתאם להסתייגות הזו, גם אני הייתי תומך בהם. רק שהחבר'ה של שוברים שתיקה כבר מזמן עברו כל גבול, תרתי משמע. באופן מודע, או לא מודע, מודעת התמיכה של האלוף לוין מצדדת בפעילות חשובה, רק שכל קשר בינה לבין שוברים שתיקה מקרי בהחלט. רוצים לדעת איך עושים את זה נכון? תעקבו אחרי הפעילות של זכויות אדם כחולבן.
במקום לשבור אפשר לתקן
גוף העניין
עכשיו מותר לגלות: הגוף שהחליט לעשות סיבוב יח"צ על חשבון הגוף של בר רפאלי הוא רשות המסים. וגם גופי התקשורת שקפצו על הפתיון בשמחה. היו מתים שהיה להם הגוף שלה (למען הסר ספק: ברור שצריך לחקור מי שחשוד בהעלמת מסים, זה רק לא אומר שצריך לעשות מכל הסיפור סאגה רכילותית מטופשת ומרושעת).

עובר לעשייתה
הגיע הזמן שמישהו יאמר את זה: בר רפאלי היא משאב טבע ישראלי והיא שייכת לכל האזרחים. אסור לייצא אותה! ושיהיה ברור - אם ההכנסות ממנה לא יגיעו לאזרחים, מצדנו שתישאר באדמה.

זה עלול להיגמר כך
הפסקת אוכל
חכם סיני זקן אמר פעם, שמי שבאמת רוצה לבדוק מסעדה צרפתית, צריך לקחת אליה עלמה מרוקאית. והוא גם ביקש שאמסור ד"ש לשמעון פרס, אבל זה לא קשור. אז לקחתי את ריקי ממן, אנינת הטעם ובשלנית מדהימה בפני עצמה, לפטיסרי החדש נס קפה כדי לבדוק מה סינים זקנים רוצים מאיתנו.

סימן שהחורף הגיע: מישהו גנב את כל המטריות
לא אהוד 
הדרך הכי טובה להפסיק את השיח המזוהם בין ימין לשמאל זה למצוא אויב משותף. אז הנה ההצעה שלי: כל מי שפוגש את אהוד אולמרט (מה? הוא עדיין לא בכלא? אז זהו, שלא, משום מה...) פשוט יצלם אותו ויעלה לפייסבוק, עד שאולמרט יכניס את עצמו למעצר בית (או שהמדינה תכניס אותו לכלא). הטרנד כבר כבר. הצטרפו!

ממשיכים להדליק
אחרי אלפיים שנה של מחלוקות בינינו, הגיעה העת לעשות שלום בית בין בית הלל ובית שמאי, ואין כמו חג החנוכה כדי לעשות זאת. אז פינקנו אתכם בשמונה ימים של מוסיף והולך, ועכשיו עוברים לשבעה ימים של פוחת והולך. וכל הטוב הזה מגיע לכם לכם במחיר מינימלי של שבוע נוסף של חג. בברכת "וחי זאב עם כבש, והלל עם שמאי ירבץ".
אז מה בצלם, עכשיו תתחילו לפרסם תמונות של ערבים עם מכוניות?
חכמת רחוב
טפשונת הכלבה של נתניהו. הייתה אומרת שפנתה לדרך הטרור מכיוון שלא ראתה אופק מדיני, והייתה משתחררת תוך יומיים.


ניצחון המכבים. (קרדיט: מבשלת היא)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה