יום שני, 28 בנובמבר 2016

לא אקטואלי 28.11.16

מז"ל טוב
פידל קסטרו מת.

ציפי לבני, מאחורייך!
אירועי השריפה בחיפה גרמו לי להתרשם מאד לטובה מראש העיר יונה יהב, עד כדי כך שחשבתי שאולי מהמשבר הזה יצמח המנהיג הבא של השמאל הישראלי. הלכתי קצת לקרוא על אודותיו וגיליתי שהאיש היה חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, נבחר לראשות עיריית חיפה מטעם שינוי והירוקים, הספיק להיות ברשימת קדימה לכנסת, ובבחירות האחרונות היה ראש מטה הבחירות של מפלגת כולנו באזור הצפון.
עכשיו זה נשמע לי בול מתאים.
זה לא יכול להיות מבצע נגד מציתי האש אם אין לו שם, אז קחו: רוח מין הון.
מיתת בית דין
השבוע לפני 50 שנים, כ"ו בחשוון תשכ"ז (9 לנובמבר 1966 לא למניינם ולא למנייננו), בוטל הממשל הצבאי על ערביי ישראל. נראה שכמה מערביי ישראל מצאו דרך ממש לא לעניין לחגוג את האירוע. כדי שלא נצטרך לחזור לימי הממשל הצבאי, אך באווירת רטרו זו, אני מציע ללכת אחורה 2,000 שנה ולהטיל על המציתים עונש שרפה. רעיונות מקוריים נוספים לענישת המציתים יתקבלו בברכה.

פשוט שריונר
רק לדמיין את הוויכוחים בתוך הטנק על המזגן.

שווים בפני החוק
דין אחד ליהודי עמונה ודין אחר לערביי אום אל חיראן.
זה גם נחשב אפרטהייד?
הפסקת אוכל
שרית כהן היא בחורה לא גנרית עם שם גנרי. שרית היא מנהלת השיווק של הארנה ובין יתר עיסוקיה כעלמה בעלת טוב טעם, היא אוהבת לבשל ולצלם את מה שיוצא. היה זה מתבקש לנצל את כישוריה הקולינריים / שיווקיים / צילומיים לטובת ביקור במסעדת לחם בשר שבמתחם התחנה.

16 שנים מלאו
ביום שלישי ציינו את יום השנה ה-16 למותו של בן דודי היקר לירון, בהתהפכות נדירה של טנק. מי שראה את הכמות הגדולה של בני המשפחה והחברים שהגיעו לאזכרה, לא היה מנחש שעברו כבר 16 שנים. 16 שנים ולילה אחד מאוחר יותר, ושוב אותה טרגדיה ארורה: עוד חייל שנהרג, בעוד התהפכות של טנק, שוב תאונת אימונים, שוב ברמת הגולן. שוב איבדנו עלם חמודות בן 20. עוד משפחה שלעולם לא תצליח לחזור להיות אותו דבר. והזמן יעבור ולא יעבור. והפצעים יגלידו לא יגלידו. והלב עדיין כואב.

התייעלות פוליטית
מבין כל סגני השרים, המיותר והבזבזני ביותר הוא נשיא המדינה.

ניסו להרוג אותנו, לא הצליחו
למי שמצטרף אלינו רק עכשיו, ​כך נראה השבוע האחרון בפייסבוק:
1. היהודים נחסמים.
2. היהודים גולים לטוויטר.
3. היהודים חוגגים במסעדה החדשה של אורי מלמד.
​​נשמע כמו התחלה של חג יהודי חדש.

​מציין יחד עם חבריי בארצות הברית את חג ההודיה במסגרתו האמריקאים מודים על מזלם הטוב שילידי היבשת היו אינדיאנים ולא ערבים.​

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה